Zahradní domek s terasou BRIGHTON-70 Lasita 520 x 370 cm, 18,01 m²
(včetně DPH)
(včetně DPH)
+ Přidat příslušenství
AKCE
  • materiál: severský smrk
  • síla materiálu: 70 mm
  • rozměr: 520 x 370 cm
  • s podlahou
  • Na objednávku do 4-6 týdnů
Síla stěn 70 mm /neimpregnované smrkové dřevo/ K DOSTÁNÍ I VE VARIANTĚ 44 MM
Podlaha: palubky 18 x 90 mm (součástí balení)
Zahradní tiny house je vyroben ze dřeva severského smrku o tloušťce 70 mm (k dostání i ve variantě 44 mm).
Dveře 1x 1580 x 2000 mm /dvoukřídlé dveře, s dvojitým sklem/
Okno 1x 552 x 1729 mm /otvíratelné dovnitř, s dvojitým sklem/
          1x 1100 x 1729 mm /otevíratelné dovnitř, s dvojitým sklem/
DOPRAVA A MONTÁŽ PO CELÉ ČR
Podrobnější informace ke každému modelu naleznete v přiloženém technickém výkresu
Širší nabídku s podrobnostmi k jednotlivým domkům Lasita Maja najdete v katalogu ⇒ zde.
Radi Vám poskytneme další informace o zvoleném domku.
Základy pro zahradní domky/chatky naleznete ZDE
Technické informace
Montážní návody
  Stáhnout soubor
  Plocha domku   18,01 m2
  Vnější rozměry   520 x 370 cm
  Nejvyšší bod stropu   241,81 cm
  Výška stěn   204 cm
  Plocha střechy   25,52 m2
  Rozměr balené palety 1   580 x 114 x 79 cm, 1650 kg
  Rozměr balené palety 2   200 x 114 x 42 cm, 210 kg
Příslušenství
Impregnace Více
Lazury na dřevo Více
Střešní krytina šindel Více
Terasový olej Více
Naše výhody
HLAVNÍ PŘEDNOSTI ZAHRADNÍCH DOMKŮ ŘADY SOTRA:
  • Nejlevnější srubové zahradní domky a chatky v ČR! Nízká cena při zachování skvělé kvality
  • KVALITNÍ MATERIÁLY A KOMPLETNÍ VÝBAVA Všechny naše dřevěné zahradní domky, domky na nářadí a chaty jsou vyrobené z vysušených palubkových desek ze severskyho dřeva, o tloušťce 34 a 44 mm